Nejčastější dotazy

MÁM U VÁS OBJEDNÁNY DESKY, NESTÍHÁM TERMÍN, KTERÝ JSEM VÁM ŘEKL, JE TO PROBLÉM?

Pokud již u nás desky máte objednané a nestihli jste nám práci donést v termínu, který jste nám sdělili při objednání desek, nic se neděje, desky u nás počkají do té doby, dokud práci nedopíšete.

JE NUTNÉ SI NEJDŘÍVE OBJEDNAT DESKY?

Objednávkou desek, ať osobně či přes internet, máte 100% jistotu, že Vaši práci stihneme vyvázat i do 2 hodin. Poté co objednávku provedete si práci můžete v klidu doma dodělat a nemusíte se stresovat, zda-li Vaši práci stihneme svázat.

MÁM OBJEDNANÉ DESKY, PŘIJDU O DEN POZDĚJI

Pokud přijdete o den později, nemusíte volat. Jelikož již desky máte objednané, počkají na Vás dokud si v klidu nedopíšete práci. Svážeme ji potom dle domluvy.

POTŘEBUJI KAPSIČKU NA CD A ZAPOMNĚL JSEM JÍ PŘI SEPISOVÁNÍ OBJEDNÁVKY SDĚLIT

Nic se neděje. Kapsičku na CD lepíme na počkání, stačí když nám to řeknete při výdeji zakázky.

LZE V JIŽ SVÁZANÉ PRÁCI VYMĚNIT LISTY?

Pokud byla svázána u nás, tak ano lze vyměnit list, listy popř. celý blok. Všeobecně platí, že pokud potřebujete vyměnit 1-3 listy v práci, tak to lze a stojí to 35 Kč/stránku. Pokud potřebujete v práci vyměnit 4 a více listů, tak vyndáme blok z desek, vyměníme listy a poté blok opět vložíme do desek. Cena za výměnu bloku je 149 Kč. Pokud byla práce svázána jinde, tak práce musíme nejdříve vidět a poté Vám řekneme, jestli je výměna možná.

JAKÉ OKRAJE DOPORUČUJETE?

U hřbetní části zakryjeme 11mm. Doporučujeme tedy 2,5-3 cm okraj na levé (hřbetní) straně. V horní, dolní a prvé části doporučujeme 2-2,5 cm. Blok posléze ze 3 stran o 1 mm ořezáváme - z estetického hlediska.

V PRÁCI BUDU MÍT SLOŽENÉ LISTY FORMÁTU A3, MÁM SI JE SLOŽIT SÁM?

Raději si listy nesložené vezměte s sebou do knihařství, my je na místě správně složíme. Ušité bloky totiž z horní, dolní a pravé strany o 1 mm seřízneme. Pokud A3 listy samy složíme, nedojde při následném ořezu 3 stran k poškození složených listů.

SVÁŽETE MI I VÍCE NEŽ 180 LISTŮ?

Ano, naše vazby nejsou limitovány počtem listů, svážeme i např. 400 listů v práci.

RAZÍTE NA HŘBET KNIHY?

Ano, razíme. Ražba hřbetního řádku stojí 75 Kč.

MOHU SI ZVOLIT TYP PÍSMA?

Typ a velikost písma si můžete zvolit.

POTŘEBUJI SVÁZAT PRÁCI DO TERMOVAZBY, KROUŽKOVÉ VAZBY. JAK RYCHLE TY VAZBY PROVÁDÍTE?

Termovazbu jsme schopní svázat do 20min, kroužkovou vazbu na počkání.